Skip to content Skip to footer

5 zaujímavostí o svadobnej fotobúdke

Svadobný fotokútik je zábavný a interaktívny spôsob, ako zachytiť výnimočné okamihy a vytvoriť spomienky, ktoré pretrvajú celý život. Niet divu, že fotobúdky sú na svadbách v posledných rokoch čoraz obľúbenejšie. V tomto príspevku sa s vami podelíme o 5 zaujímavostí o svadobných fotobúdkach, ktoré ste možno doteraz nevedeli.

1. Fotobúdky pochádzajú z roku 1888

Hoci fotobúdky, ktoré poznáme dnes, využívajú digitálne technológie, koncept fotobúdky pochádza z konca 19. storočia. V roku 1888 vynašiel istý William Pope prvú fotobúdku, ktorá používala fotoaparát umiestnený v „krabici“. Ľudia sedeli v malom priestore a fotografovali sa stlačením páky. Hoci sa technológia určite vyvinula, základný koncept fotobúdky zostáva rovnaký.

Pár vo fotobúdke

2. Fotobúdka prelomí všetky ľady

Jednou z najlepších vecí na fotobúdke je, že je to skvelý spôsob, ako prelomiť ľady a prinútiť hostí k vzájomnej interakcii. Či už ide o zábavnú rekvizitu alebo vtipnú pózu, fotobúdky poskytujú hosťom príležitosť odviazať sa a zabaviť sa. To môže byť obzvlášť užitočné, ak sa hostia stretávajú po prvýkrát.

Svadobný hostia vo svadobnej fotobúdke na svadbe, zábavný program na svadbu.

3. Fotobúdka na 100 spôsobov

Moderné fotobúdky sú veľmi flexibilné, čo znamená, že ich môžete dokonale prispôsobiť téme vašej svadby. Môžete si vybrať z rôznych pozadí, rekvizít a dokonca pridať vlastné prvky a motívy na fotky. To vám umožní vytvoriť jedinečnú fotku a nezabudnuteľný zážitok, ktorý si vaši hostia budú pamätať ešte dlhé roky.

4. Momentky nadovšetko

Fotobúdka je skvelým spôsobom, ako zachytiť úprimné okamihy. Hoci sú formálne svadobné fotografie dôležité, niektoré z najlepších spomienok sa často zachytia v úprimných momentoch. Fotobúdky poskytujú hosťom príležitosť odfotiť sa so svojimi priateľmi bez toho, aby sa museli hanbiť. To znamená, že nakoniec získate zbierku úprimných fotografií, ktoré skutočne zachytia ducha vašej svadby.

5. Darček na počkanie

V dnešnej dobe sme zvyknutí dostávať veci okamžite. Fotobúdky poskytujú okamžité uspokojenie tým, že umožňujú hosťom vziať si domov svoje fotografie ihneď. Mnohé fotobúdky tiež umožňujú hosťom zdieľať svoje fotografie na sociálnych sieťach, čo znamená, že vaša svadba bude na sociálnych sieťach ešte pred koncom večera.

Vytlačená fotka z fotobúdky.


Na záver treba povedať, že svadobný fotokútik je skvelý spôsob, ako svojmu výnimočnému dňu dodať trochu zábavy a vzrušenia. Vďaka rôznym možnostiam prispôsobenia a možnosti zachytiť úprimné okamihy nie je divu, prečo sa fotobúdky stali takými populárnymi. Ak teda hľadáte jedinečný a nezabudnuteľný zážitok na vašu svadbu, určite zvážte pridanie fotobúdky do večerného programu.