Skip to content Skip to footer

Aby sa vaši hostia na svadbe nenudili

Svadobný deň je nezabudnuteľným pre hlavných aktérov – nevestu a ženícha. Môže však byť nezabudnuteľným aj pre všetkých hostí? Pravdaže áno! Vďaka našim tipom môžete svojim hosťom vytvoriť zaujímavý program, aby sa zabavili a spomínali na vašu svadbu ešte veľmi dlho.

Neodmysliteľnou súčasťou programu v súčasnosti sú vtipné hry. Kvíz pre nevestu a ženícha alebo aj pre samotných hostí. Alebo čo tak dlhoročne obľúbený stoličkový či balónový tanec, ktorý môže byť tiež súčasťou tanečného kola? Slovenskou klasikou je tiež únos nevesty, ktorý je však zväčša zábavou len pre skupinu hostí – “únoscov”. Zvyšok hostí tak zostane oklieštený o túto zábavu. Ale čo tak zapojiť všetkých hostí? V skupinách alebo aj osamote sa môžu odvážlivci zapojiť do karaoke. O zábavu tak budú mať postarané úplne všetci.

Tanec je fundamentálnym prvkom svadobnej hostiny. Ozvláštniť parket však môžete i netradičným tanečným číslom v podaní ženícha alebo nevesty, špeciálne pre toho druhého. Na internete nájdete obrovské množstvo inšpirácie pre choreografiu. Ohňostroj už nie je len prvkom tých najluxusnejších a najdrahších svadieb. Pre tú správnu romantickú atmosféru, ktorá by na svadbe mala byť, je najlepším riešením.

Väčšina hostí bude viac než potešená ak im prenecháte priestor na ich rady a skúsenosti. Pripravte si prázdne biele kartičky alebo iný formát, na ktorý sa dá zanechať odkaz a vyzvite svojich hostí aby s vami zdieľali rady do manželského života. Aby si vaši hostia svadbu neustále pripomínali a spomínali na ňu, je potrebné aby si z nej odniesli nejakú vecnú spomienku. Niet lepšieho riešenia než fotobúdka. Hostia sa zabavia s rekvizitami a odnesú si ľubovoľné množstvo fotografií. Fotobúdka bude zdrojom smiechu a radosti, ktorú si užijete spolu so všetkými členmi rodiny a priateľmi.

Uľahčili sme vám prípravu programu? Inšpirácie je mnoho, stačí sa len poriadne poobzerať a byť dostatočne kreatívny. Keďže všade platí, že všetkého veľa škodí, nikdy to s programom netreba preháňať. Hostia i vy si medzi tanečnými kolami budete tiež chcieť vydýchnuť a posedieť si, nie sa naháňať za ďalšou súťažou.