Skip to content Skip to footer

Fotokútik, garancia zábavy na vašej svadbe

Každá nevesta (a iste aj ženích) má o svojom svadobnom dni určité predstavy. Či už sú to vysnívané svadobné šaty, obľúbené kvety vo výzdobe alebo milovaná pieseň v prvom tanci – to všetko sa dá zariadiť a pripraviť podľa vašich predstáv.

No čo tak nálada, zábava či atmosféra? Tie patria medzi “strašiaky” svadobných príprav, pretože ich neviete vopred naplánovať a zabezpečiť. Čo však môžete urobiť je to, že túto starosť zveríte profesionálom a tí sa o dobrú náladu a zábavu postarajú namiesto vás.

Svadobný program nebol nikdy tak zábavný vo svojej jednoduchosti, ako je s vysmiatou fotobúdkou. Nemusíte vymýšľať tomboly, súťaže a programy, ktoré spravidla zaujmú len časť hostí. Stavte na garantovaný zdroj zábavy, radosti, smiechu a spomienok v jednom. Vďaka fotobúdke totiž hosťom pripravíte zábavný program a zároveň ich obdarujete fotkou, ktorú si ako darček odnesú domov. Spolu s ňou si z vašej svadby odnesú krásnu spomienku, ktorá im pri pohľade na fotku vždy vyčarí úsmev na tvári.

Bude vám patriť čestné miesto na chladničke a nijaká návšteva neodíde bez toho, aby o vašej svadbe nepočula a nevidela zábavnú fotku s nevestou a ženíchom. V dnešnej digitálnej dobe si už len málokto vytlačí fotky zo svadby, na ktorej bol ako hosť. Full servis služba vás od tlačenia fotiek pre hostí ušetrí a urobím to za vás priamo na hostine. Okrem fotiek sa postará hlavne o zábavu, ktorá by mala byť neoddeliteľnou súčasťou každej fotobúdky. Pretože decentnú fotku si dokáže urobiť každý… ale čo tak originálnu, jedinečnú a nezabudnuteľnú? Takú, ktorá bude najlepšie vystihovať dobrú náladu a skvelú atmosféru na vašej svadbe? Tú budete chcieť aj vy!

A budete ju mať, pretože všetky fotky dostanete aj v digitálnej podobe. Okrem toho máte možnosť vylepšiť svadobný foto-program one level up: fotoknihou. Do nej vám hostia fotky nalepia a napíšu vám prianie, ktoré si na roky uchováte v albume. Nemôže sa stať, že by ste po rokoch zabudli na strýka Fera a tetu Helenku. Nájdete ich predsa vo fotoknihe podľa podpisu a priania hneď vedľa ich fotky v parochniach.

Čo na to poviete? Myslíte si, že by sa takáto zábava vašim hosťom páčila?