Skip to content Skip to footer

Študentský ples TUKE ovládla fotobúdka

V utorok zavládla v košickom Dome umenia atmosféra radosti, tanca a smiechu, keď sa študenti a zamestnanci Stavebnej fakulty Technickej Univerzity zabávali na študentskom plese v krásnych priestoroch historickej budovy Štátnej filharmónie. Študentský ples TUKE bol nielen príležitosťou na tanec a zábavu, ale aj na slávnostné privítanie nových prvákov, ktorí boli imatrikulovaní do akademickej rodiny Technickej univerzity v Košiciach.

Zabávali sa študenti i profesori 💃🏻🕺

Celý večer sa niesol v znamení elegancie, a to nielen vďaka oblekom a šatám krásnych študentov a študentiek TUKE. O hudobné pecky sa staral DJ, ktorý oživil tanečný parket a o slávnostné otvorenie plesu sa postaral rektor univerzity spolu s profesormi, čím sa spustila slávnostná nálada a pretrvávala po celú noc. Hudobným hosťom večera bol skvelý Štefan Štec a skupina Fajta. Ich ohromujúce hudobné výkony pridali na čare a prispeli k nezabudnuteľnému zážitku. Hudobní hostia boli jedným z vrcholov večera, ktorý naplnil očakávania. Spevák so skupinou rozospievali všetkých hostí a rozprúdili nezabudnuteľnú zábavu.

Fotobúdka si na plese získala každého hosťa 📸

Avšak najväčším vrcholom celej noci sa stalo fotenie vo fotobúdke. Hostia s nadšením využívali všetky možnosti, ktoré fotobúdka ponúkala. Páry a skupiny sa striedali pred objektívom a vytvárali zábavné a kreatívne fotografie. Okrem elegantných póz a úsmevných momentov hostia experimentovali so všetkými druhmi rekvizít, od klobúkov po farebné okuliare. Vo fotobúdke nesmel chýbať ani spev a tanec, ktoré skvelo odrážali atmosféru Beánie a nakoniec sa zhmotnili do originálnych a zábavných fotiek.

Celý večer na Beánií TUKE bol spojením elegance, hudby a zábavy. Študenti a zamestnanci nechali svoje starosti, skriptá a zadania doma a na chvíľu sa ponorili do zábavy. Fotografie z fotobúdky, plné veselých spomienok, im budú dlho pripomínať túto nezabudnuteľnú noc plnú radosti na Beánii. Študentský ples TUKE bol skvelým zážitkom a bolo nám cťou byť jeho súčasťou – vždy sa medzi vás radi vrátime 🤗