Skip to content Skip to footer

Študentský ples UNIZA tradične zachytený vo fotobúdke

Po roku sme sa opäť vrátili do Žiliny, kde sme mali tú česť byť súčasťou veselého a energického Študentského plesu Žilinskej univerzity. Aj tentokrát sme prišli s jasným cieľom: zachytiť najlepšie momenty večera prostredníctvom nášho fotokútika. Ako fotobúdka sme boli svedkami radosti a zábavy, ktorú študentky a študenti priniesli do Novej Menzy, kde sa Študentský ples UNIZA konal. Večer sa niesol v téme „Začarovaný ples“, ku ktorej si organizátori vybrali ladiace pozadie z našej ponuky.

Už od úvodných minút sme boli obklopení úsmevmi a energiou, pretože fotobúdka sa stala stredobodom plesového programu. Fotenie vo fotokútiku je obľúbeným zábavným programom, na ktorý sa hostia vždy tešia a nenechajú si ujsť príležitosť odfotiť sa originálnym spôsobom. Naša účasť na plese UNIZA minulý rok bola vzrušujúcou skúsenosťou, a preto sme sa tešili na návrat do Žiliny medzi vysokoškolských študentov.

Plesová fotobúdka plná zábavy 🥸📸

Vo fotokútiku sme ponúkli množstvo rekvizít – od tabuliek cez rôzne okuliare až po vtipné klobúky. Hostia sa bez váhania pustili do tvorby originálnych fotiek, ktoré zachytávali ich kreativitu a hravosť. Páry sa objímali a pózovali, skupinky sa smiali a strúhali rôzne grimasy. Fotenie sa vkusne vplietalo do plynulého sledu tanečných kôl a ďalšieho programu. Fotobúdka sa stala súčasťou atmosféry veselého kolotoča, v ktorom sa striedali smiech, tanec a radostné výrazy tvárí.

Pre hostí sme pripravili nie len fyzickú, ale aj digitálnu pamiatku. Okrem originálnych tlačených fotiek si mohli poslať aj digitálnu kópiu na mail, čo im umožnilo okamžite zdieľať spomienky so svojimi priateľmi. Týmto spôsobom sme sa stali súčasťou toho, čo robí eventy v dnešnej dobe tak jedinečnými – zdieľanie radosti a zábavy s ostatnými v reálnom čase na rôznych platformách a sieťach.

Na záver fotenia sme mohli iba skonštatovať, že večer bol plný spokojnosti a zábavy. Ako fotobúdka sme boli poctení, že sme opäť spestrili Študentský ples UNIZA v Žiline. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a nové zážitky, ktoré nám plesová sezóna ešte prinesie.