Skip to content Skip to footer

Aďa a Paťo u Agátky

V sobotu večer sme mali tú česť byť svedkom jednej z najveselších svadieb. Svadba v hoteli Agátka v Čiernej vode pri Bratislave bola neopísateľná. Ako to už na svadbe býva, bola plná elegancie a atmosféry, na ktorú sa nezabudne hlavne vďaka milým hosťom a snúbencom.

Celý večer bol nabitý radosťou a smiechom. Parket nebol prázdny ani na chvíľu, a to vďaka úžasným ľuďom, ktorí sa stretli na tejto výnimočnej udalosti. Veselé chvíle hostia zachytili v našej fotobúdke, ktorá sa stala miestom, kde sme vytvárali spomienky a kde sa ľudia odviazali 😎

Fotobúdka bola centrom zábavy a smiechu

Fotobúdka bola ako magnet pre všetkých. Nielenže sa stala miestom, kde sme sa mohli sami sebe smiať a ukazovať svoju bláznivú stránku, ale bola aj miestom radosti a kronikou rodinných vzťahov. Bolo úžasné vidieť, ako sa ľudia vo fotobúdke stretávali a fotili,vďaka čomu si spoločne užili tento nezabudnuteľný večer.

Program svadby bol skvelý mix zábavy a tradície. Netradičná tombola priniesla do miestnosti vzrušenie ale hlavne smiech, pri ktorom sa ľudia viac bavili ako túžili niečo vyhrať. Topánkový kvíz bol úžasným spôsobom, ako sme sa dozvedeli o mladomanželoch niečo nové a smiešne. A keď sa dostalo na rad krájanie svadobnej torty, celá sála sledovala symbolický moment začiatku novej etapy života.

Ale táto svadba v hoteli Agátka nebola len o dospelých. Detský kútik priniesol do tohto priestoru nevinnú radosť a smiech malých hostí. Práve oni otvorili tanečný parket detským kolečkom, ku ktorému sa samozrejme pripojili aj rodičia. Bolo nádherné vidieť, ako sme sa všetci, od najmenších po najväčších, spájali do jednej veľkej šťastnej rodiny 🤗

Jedným z najkrajších a najoriginálnejších prvkov na svadbe v Hoteli Agátka v Čiernej vode pri Bratislave bol spôsob, akým hostia zaznamenávali svoje spomienky. Fotky zo zabávnej fotobúdky nekončili len na pamäťových kartách telefónov, ale našli svoje miesto v nádhernom albume. Táto pamätná fotokniha sa stala akýmsi umeleckým dielom plným radosti a lásky. Hostia nielen lepili svoje najzábavnejšie snímky, ale pridávali k nim aj svoje vlastné gratulácie a priania pre novomanželov. Každá stránka bola zdobená úsmevmi a srdečnými slovami, čím vytvorila jedinečnú pamiatku z tejto nádhernej svadby pre mladomanželov. Takto sa fotobúdka stala nielen zábavným svadobným programom, ale aj trvalou pamiatkou na lásku a pohodu, ktoré prevládali v tento nezabudnuteľný večer.