Skip to content Skip to footer

SVADBA vs. HOKEJ – čo majú spoločné?

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú v plnom prúde a fanúšikovia opäť vytiahli dresy, šály a transparenty, aby fandili svojim favoritom. No na fandenie nepotrebujeme vždy majstrovstvá. Občas ťaháme zo skrine zladené outfity aj vtedy, keď nám v schránke pristane pozvánka na svadbu. Ladíme formu do šiat, snúbenci trénujú prvý tanec, svadobné mamy plánujú stratégiu pečenia zákuskov, družičky a družbovia chystajú sústredenie a.k.a. rozlúčku so slobodou a celý tím maká na tom, aby bol majstrovský deň „D“ víťaznou oslavou lásky. Ešte stále si myslíte, že svadba nemá s hokejom nič spoločné? V nasledujúcich riadkoch vás presvedčíme o opaku!

TÍMOVÝ DUCH

Tak ako svadby spájajú rodiny a priateľov, aj hokejové zápasy spájajú fanúšikov, aby podporili svoj obľúbený tím. Kým na svadbách sa hostia zladia do jednej témy či farby, družičky si oblečú rovnaké šaty a kvety sa zladia so servítkami, fanúšikovia hokeja si obliekajú dresy svojho tímu, šály a maľujú si tvár v tímových farbách. Azda aj svadby začínajú tímovo – tím nevesta vs. tím ženích, no končia vždy víťazstvom, pretože z dvoch tímov vznikne jeden nový, mladomanželský.

TÍMOVÁ PRÁCA

Svadby aj ľadový hokej sa nezaobídu bez tímovej práce. Kým pri príprave svadby spolupracujete s rodinou, priateľmi a dodávateľmi, v ľadovom hokeji hráči spolupracujú ako tím pri dosahovaní úspechov na ľade. Jeden hráč by proti súperovmu tímu nič nedosiahol, no keď spoja sily všetci spoluhráči a využijú svoje najlepšie schopnosti, víťazstvo majú na dosah. Rovnako aj pri plánovaní svadby spolupracujete s profesionálmi, ktorí sú vo svojej „brandži“ najlepší a spoločnými silami pripravíte nezabudnuteľnú svadbu vašich snov. O takú sa rád postará aj tím z portálu Príbeh svadby.

VÁŠEŇ A ENERGIA

Svadba aj ľadový hokej sú udalosti plné radosti, energie, vzrušenia, vášne a zábavy. Spoločné majú to, že sú plné očakávania, smiechu aj sĺz. Hokejové zápasy sú plné vzrušujúcich momentov a vytvárajú atmosféru plnú energie, svadby sú plné nezabudnuteľných a jedinečných chvíľ, ktoré vyvolávajú emócie. Tak, ako hokejisti preukazujú vášeň a oddanosť tomuto športu prostredníctvom intenzívneho tréningu, aj snúbenci investujú čas, úsilie a emócie do plánovania svojho výnimočného dňa. Ani jedno sa nedá robiť bez vášne a energie.

NADVIAZAŤ KONTAKT

Svadba aj hokejový zápas ponúkajú príležitosti na stretnutie sa s rodinou a priateľmi. Aj na hokeji sa stretáva rodina – rodina fanúšikov, ktorí sa vidia možno po prvýkrát, no hneď sú priateľmi a fandia spoločne svojmu tímu. Je to príležitosť spoznať nových ľudí, nadviazať priateľstvá a zaspomínať si na pekné chvíle. Kým na svadbe sa spomína na rodinné trapasy a príhody z minulosti, na hokeji si radi pripomenieme víťazstvá a najkrajšie zákroky obľúbených hokejistov.

Nemajte v tom hokej. Svadba je tímovou prácou a to najlepšie, čo môžete pre naplánovanie svojej svadby urobiť, je osloviť profesionálov, ktorí vám radi pomôžu. Zostavte si taký tím, ktorý bude stáť vo váš svadobný deň za vami a môžete sa na neho spoľahnúť. Nemajte všetko „na svojej hlave“ a delegujte tých správnych ľudí v oblasti, ktorej rozumejú a ktorej sa venujú. Váš svadobný zápas bude jednoduchší, góly budete počas celého večera strieľať vďaka skvelej asistencii profesionálov a to vám nadránom zaručí víťazstvo. Pretože aj keď sa to nezdá, svadba má s hokejom veľa spoločného 👰🏒🤵🏻‍♂️