Skip to content Skip to footer

Fotobúdka patrí na vianočný večierok

Prečo? Pretože fotobúdka je jednoznačne nezabudnuteľným prvkom na firemnom evente 🎄Pri organizácii vianočného večierka a firemného eventu existuje mnoho detailov, ktoré treba naplánovať a dobre zvážiť. No jedným z najkrajších a najzábavnejších prvkov, ktorý nemôže na večierku chýbať, je fotobúdka. Tento výrazný prvok pridá vášmu eventu šmrnc a vytvorí nezabudnuteľné chvíle pre všetkých prítomných. Fotobúdka na vianočný večierok je ideálnym programom, zábavou i darčekom pre vašich zamestnancov a kolegov. Veď Vianoce sú ideálnou príležitosťou na obdarovanie a rozdávanie radosti.

Prečo je fotobúdka tak dôležitý prvok na vianočný večierok?

1. Spomienky na zdieľanie 💌

Fotobúdka je zábavný spôsob, ako vytvoriť trvalé spomienky na vianočný večierok. Hostia si môžu zhotoviť vtipné a veselé fotografie, ktoré si vytlačia alebo zdieľajú trebárs aj na sociálnych sieťach. Tieto fotografie sú nielen neoceniteľnými spomienkami na váš vianočný event, ale aj výborným spôsobom na budovanie povedomia o vašej firme či firemného brandu. Vaše logo a firemné farby budú vďaka fotkám z fotobúdky robiť radosť všade tam, kde budú vystavené – v kancelárii na nástenke, doma na chladničke či na profile v LinkedIn-e.

2. Zábava pre všetkých 🎉

Fotobúdka je skvelým spôsobom, ako zapojiť všetkých hostí do zábavy. Práve fotokútik môže byť miestom, kde sa zamestnanci stretnú, zabavia sa a vytvoria si nielen pekné fotky, ale aj dobré vzťahy. Okrem toho môže slúžiť na prelomenie ľadov medzi rôznymi oddeleniami alebo kolegami, ktorí sa v práci tak často nestretávajú. Dobré pracovné vzťahy a zdravé pracovné prostredie je pre vašu firmu určite dôležité. Fotokútik na vianočnej párty je ideálnym nástrojom na dosiahnutie príjemnej a priateľskej atmosféry vo vašom kolektíve.

Fotobúdka na vianočný večierok HOLCIM, kde hostia pózujú s vianočnými rekvizitami.

3. Vytvára vianočnú atmosféru 🎅🏻

Vianočná fotobúdka je tematicky vianočne naladená a tým prispieva k vytvoreniu tej pravej vianočnej atmosféry. Hostia majú k dispozícii vianočné rekvizity, mikulášske čiapky a tematické nápisy, čo dodáva fotografiám vianočný nádych a spája ich so sviatkami.

4. Skvelý vianočný darček 🎁

Hostia môžu svoje fotky vziať so sebou domov, vďaka čomu ich obdarujete rovno dvakrát: skvelou zábavou na večierku a milou fotkou aj mesiace po ňom. Tieto fotografie môžu slúžiť ako skvelé darčeky pre zamestnancov, ktorí si ich môžu vystaviť na pracovnom stole či na nástenke v kancelárii.

5. Originálny program na event 📸

Na evente či večierku sa nikto nechce nudiť a platí to aj o každej vianočnej párty. Hudobné vystúpenie alebo tanečná šou určite poteší, no vašim hosťom ostane v pamäti len ako spomienka, prípadne zabudnutá ako video či fotka v pamäti ich mobilu. Vo fotobúdke sa jednak zabavia a budú mať pekné spomienky na fotenie s kolegami, navyše však dostanú aj fotku do ruky, ktorú si fyzicky odnesú domov ako darček od vašej firmy. Aj takýmto spôsobom si budujete vzťah so svojimi zamestnancami a kolegami a pri tom sa bavíte vďaka originálnemu programu na vašom firemnom večierku.

Fotobúdka je ideálnym programom pre váš vianočný firemný večierok. Je to zábavný spôsob ako vytvoriť spomienky, zapojiť všetkých hostí a umocniť vianočnú atmosféru. Fotografie z fotobúdky budú milým darčekom, ktorý zamestnanci a kolegovia určite ocenia a radi sa k nim budú vracať ako k nezabudnuteľným chvíľam z vianočného večierka. Vianočná fotobúdka pre vás vytlačí fotky z firemného večierka a postará sa o zábavu na každom evente – trebárs aj na tom vašom 😉 Vyplňte náš formulár a my sa vám radi ozveme s ponukou priamo pre vás!