Skip to content Skip to footer

Firemný event SIEMENS, kde #weallwanttobelong

Opäť raz sme mali tú česť byť súčasťou eventu v spoločnosti Siemens, ktorý sa konal v bratislavskom Edison parku. Témou bolo „We All Want to Belong“ a každý bol svojim spôsobom jeho súčasťou. Firemný večierok SIEMENS bol pre hostí opäť zážitkom, a to aj vďaka nezabudnuteľnej zábave vo fotobúdke.

Energia bubnov a skvelá atmosféra vďaka dobrej hudbe 💃🏻🕺

Večierok odštartoval výnimočným programom, kde si bubnová šou získala pozornosť všetkých prítomných. Rytmy bubnov vytvorili vzrušujúcu atmosféru a zábava bola na vzostupe. Následne sa na pódiu objavila skupina, ktorá rozprúdila krv v žilách všetkých hostí.

Ďalším bodom programu bolo maľovanie tetovaní, ktoré bolo ako zábavou, tak aj príležitosťou vyjadriť svoju kreativitu. Hostia sa nechali inšpirovať a zdobili si ruky i tváre trblietavími obrázkami.

Fotobúdka, kde #weallwanttobelong 🫶🏻

Vrcholom večera bola ako vždy fotobúdka, kde sme mali možnosť zachytiť okamihy smiechu, radosti a priateľstva. Kolegovia sa vyfotili v najrôznejších kreatívnych pozíciách, vytvárali vtipné zábery a vďaka tomu aj skvelé spomienky. Fotobúdka bola miestom, kde sa stretli kolegovia z rôznych kútov sveta a na chvíľu zabudli na pracovné povinnosti.

Firemný večierok SIEMENS, na ktorom sa kolegovia bavia vo fotobúdke.

Firemný event SIEMENS bol skutočne medzinárodne pestrý. Kolegovia z rôznych krajín vytvorili jedinečnú atmosféru, ktorá ukázala silu rozmanitosti a jednote tímu. Očividne to nebolo len o fotení, ale o vytváraní spoločných zážitkov a momentov ktoré im pripomenú, že patria do jednej veľkej rodiny Siemens.

Fotky, ktoré vznikli v tejto atmosfére radosti a pohody, teraz zdobia mnohé pracovné stoly, nástenky v kanceláriách či LinkedIn-ové nástenky. Každý sa po večierku môže pozrieť na tieto zábery a vrátiť sa k nezabudnuteľným okamihom plným smiechu a radosti.

Siemens ukázal, že firemný večierok môže byť oveľa viac ako len spoločenská udalosť. Je to príležitosť na posilnenie tímovej solidarity, spoznávanie rôznorodosti kolegov a tvorenie nezabudnuteľných spomienok. „We All Want to Belong“ sa na tomto večierku stalo nie len témou, ale aj realitou. Zažite aj vy zábavu trebárs na vašom vianočnoom večierku vďaka fotobúdke a presvedčte sa sami, prečo by nemal na žiadnom evente chýbať fotokútik 😉