Skip to content Skip to footer

Fotobúdka ako z 90. rokov u Accace a Tulip

Jeden legendárny piatkový večer sa v bratislavskom Space Up uskutočnil výnimočný event firiem Accace a Tulip, ktorý bol tematicky ladený do atmosféry 90. rokov. Tento večer sa zamestnanci oboch firiem ponorili do nostalgie a naplno si užili návrat do minulosti, plný ikonických módnych kúskov, hudby a zábavy. Fotobúdka ako z 90. rokov nesmela na evente chýbaťa ani jeden hosť neodišiel bez originálnej fotky, na ktorej sa preniesol v čase o pár desiatok rokov späť.

Fotobúdka je IN, aj keď je párty RETRO 😎

Už od príchodu na event bolo jasné, že tento večer bude niečím výnimočný. Zamestnanci sa vrátili do doby svojho detstva a mladosti, pričom svoje outfity doladili do posledného detailu. Na parkete sa objavili farebné vetrovky, džínsy s vysokým pásom, bláznivé vzory a nezabudnuteľné doplnky, ktoré k 90. rokom neodmysliteľne patria. Jedným z hlavných lákadiel večera bola fotobúdka, ktorá sa rýchlo stala centrom zábavy. Hostia sa s nadšením zhromažďovali pred objektívom, aby si vytvorili originálne spomienky. Vytvorila sa dlhá rada, kde sa netrpezlivo čakalo na možnosť zapózovať s rekvizitami, ktoré dokonale dopĺňali ich kostýmy.

Rekvizity boli pestré a rôznorodé – od veľkých farebných okuliarov, cez šialené klobúky až po vtipné nápisy. Ľudia sa fotili nielen spoločne, ale aj individuálne, s rekvizitami aj bez nich, čo pridávalo na kreativite výsledných fotografií. Smiech a dobrá nálada boli všadeprítomné, pričom každý nový záber prinášal nové a zábavné momenty. Atmosféru 90. rokov doplnila aj skvelá hudba, ktorá naživo hrala hity z tohto obdobia. DJ sa postaral o to, aby parket nezostal ani chvíľu prázdny. Zábava pokračovala až do neskorých nočných hodín a tanečné kreácie inšpirované retro témou prítomným umožnili vrátiť sa do doby svojho dospievania.

Event firiem Accace a Tlip bol nezabudnuteľným večerom, ktorý všetkých preniesol do úžasnej éry 90. rokov. Živé hity, výnimočné outfity, fantastická zábava a fotobúdka ako z 90. rokov boli dôvodom, že si každý odniesol domov nielen originálne fotografie, ale aj množstvo krásnych spomienok. Tento večer bol dôkazom, že nostalgické návraty môžu priniesť obrovskú radosť a spájajú ľudí spôsobom, ktorý je nezabudnuteľný. Ďakujeme firmám Accace a Tlip za pozvanie a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné zážitky! Pridajte sa aj vy k našim spokojným klientom a objednajte si FotoCorner na svoj firemný event.