Skip to content Skip to footer

Jedinečná svadba 2troubletravelers

Sobota 24. augusta sa stala dňom, na ktorý budú Dominika a Thomas roky spomínať so smiechom a láskou. Ich svadba v reštaurácii Lizard v Humennom na malebnom Zemplíne sa stala miestom, kde sa spájala rodina, priatelia, láska, dobrá hudba, chutné jedlo, nezabudnuteľné momenty, smiech, zábava a radosť. Táto jedinečná svadba 2troubletravelers sa zapíše do pamäte všetkých hostí, ktorí sa bavili až do rána bieleho.

Fotoalbum nesmie chýbať

Vo fotokútiku samozrejme nesmel chýbať fotoalbum, do ktorého mohli hostia nalepiť svoje fotky z fotobúdky a vytvorili tak jedinečnú a zábavnú kolekciu spomienok. Nevesta sa postarala o vzhľad albumu tak, aby ladil s témou svadby. Takýto album je v konečnom dôsledku darom pre mladomanželov, ktorý ich bude svojím obsahom rozosmievať ešte mnoho rokov. Svadobný fotokútik je garanciou zábavy a zdrojom spomienok, ktoré si hostia odnesú domov vytlačené ako darček od mladomanželov.

Celý večer bol mixom výbornej hudby, tanca, jedla i miestneho Zemplínskeho folklóru. Reštaurácia Lizard sa môže pochváliť nádherným exteriérom s množstvom žiaroviek, ktoré aj mimo tanečného parketu umocnili romantickú atmosféru na svadbe. Hostia si užívali zábavu aj pod hviezdami, nakoľko im počasie prialo a bol horúci letný večer.

Fotobúdka je jednoducho zábavná inovácia, ktorá na svadby, oslavy a eventy prináša radosť a stáva sa centrom smiechu a kreativity pre všetkých hostí, bez ohľadu na vek. Jej úlohou je zachytiť jedinečné okamihy a priniesť do svadobnej atmosféry prekvapenie a oživenie, ktoré nikto nečakal. Veď čo môže byť pre hostí väčším prekvapením a darčekom, ako smiech a darček v podobe fotky priamo do ruky?

Jedinečná svadba 2troubletravelers Dominiky a Thomasa bola nezabudnuteľným zážitkom plným lásky, radosti a zábavy. Spomienku na tento deň si odniesli domov nielen mladomanželia, ale aj všetci hostia, ktorí sa prišli odfotiť do nášho fotokútika. Dominike a Thomasovi prajeme, aby bol ich spoločný život rovnakým dobrodružstvom, akým sú ich cestovateľské zážitky. A nech sú vaše cesty plné úsmevov a spomienky plné radosti 🤗