Skip to content Skip to footer

Na svadbe v Bartošovciach bodovala fotobúdka

V dedinke na východnom Slovensku sa len nedávno odohrala jedna z najzábavnejších svadieb, ktorá odštartovala svadobnú sezónu 2024 vo veľkom štýle. Na svadbe v Bartošovciach bodovala fotobúdka, ktorá bavila nielen mladomanželov Viki a Mateja, ale aj ich rodinu, priateľov a známych – skrátka všetkých hostí, ktorí si z našej fotobúdky odniesli nezabudnuteľné spomienky a fotky.

Viki a Matej ukázali hosťom, ako vyzerá zábava 🤵🏻📸👰🏻‍♀️

Svadba bola plná veselých momentov, smiechu a zábavy. Hostia sa nevedeli dočkať na to, čo príde, a svetelným bodom večera sa stala fotobúdka. Keďže je fotobúdka vždy zárukou dobrej zábavy, nebolo divu, že sa okolo nej vytvorila fronta ešte predtým, ako začala hudba hrať. Kým folklórne vystúpenie bavilo hostí hudbou a tancom, my sme pripravovali fotokútik ako prekvapenie pre hostí. Keď sa fotobúdka otvorila, hostia sa nezdržali a „vrhli sa“ pred objektív s nefalšovaným zápalom. Viki a Matej sa nechali uniesť vlnou radosti a zapojili sa do fotenia s úsmevom od ucha k uchu. Rekvizity, pózy a grimasy nechýbali naozaj nikomu, pričom ani ženích s nevestou neboli výnimkou. Vďaka nim vznikli originálne a zábavné fotky, ktoré budú určite ešte dlho všetkých rozosmievať pri spomienke na tento deň.

Ale to nebolo všetko. Pri odchode z fotobúdky hostia našli album, do ktorého mohli nalepiť svoje fotografie a napísať novomanželom svoje srdečné priania. Vznikla tak krásna kniha hostí, plná originálnych fotiek, milých slov a veselých spomienok. Hostia tak mladomanželov obdarovali jedinečným darom, ktorý bude Viki a Matejovi pripomínať ich veľký deň z novej perspektívy.

Fotobúdka bodovala na svadbe Viki a Mateja v Bartošovciach

Svadba Viki a Mateja v Bartošovciach bola naozaj nezabudnuteľnou udalosťou. Skvelá atmosféra zanechala stopu nielen v srdciach všetkých hostí, ale aj na fotkách, ktoré boli originálnym darčekom pre hostí. A fotokútik? Fotobúdka bodovala a bola tým pravým programom, ktorý pridal svadbe štipku vtipu a spôsobil, že nebola len krásna, ale aj nezabudnuteľná! Aj vy hľadáte ten pravý program pre svoju svadbu? Práve ste ho našli! 🥳