Skip to content Skip to footer

Nezabudnuteľný svadobný program

Plánovanie svadby nie je jednoduchá „disciplína“. Chce to čas, trpezlivosť a dobrú stratégiu. Takže najprv vyberiete miesto, potom DJ alebo kapelu, fotografa a kameramana, potom jedlo, výzdobu, prvý tanec… to všetko je povinná jazda, ktorá sa na svadbe očakáva. No čo ak sa budú hostia nudiť? Na to ste nepomysleli, však? Alebo pomysleli, no program ste si nechali na poslednú chvíľu, prinajhoršom pripravíte video z vašich fotiek. To je síce milé a romantické, no zábava to nie je. A čo tak svadobné hry? Tie sú síce zábavné, no nie každého pobavia a navyše trvajú len pár minút. Takže si to zhrňme: máte krásny priestor, výborné jedlo, skvelú hudbu, no i napriek tomu sa hostia nudia. Existuje na to riešenie? Existuje! Je ním fotobúdka, nezabudnuteľný svadobný program 🥸📸

Originálny program na svadbe 🎉

Neveríte mi? Nech vás teda presvedčia moje skúsenosti z desiatok svadieb, na ktorých nechýbal náš FotoCorner. Začnime večerou o 17:30, mladomanželským tancom o 18:00, prvým tanečným kolom o 18:30 – a čo ďalej? Tanečné kolo vystrieda krájanie torty, rozhovory pri stole, hádzanie kytice a nálada pomaly upadá. No predstavte si, že roztočíte zábavu v tom pravom okamihu, a hostia sa budú baviť až do rána.

Prvé tanečné kolo vytiahne na parket všetkých hostí, ktorým sa dostáva svadobná nálada pod kožu. Tanečné kolo končí, no vy vytiahnete eso z rukáva a všetkých milo prekvapíte ponukou na fotenie vo fotokútiku, kde už čaká fotobúdka. Po prvom tanečnom kole vyzerajú všetci reprezentatívne, dámy si prepúdrujú nos a nanesú novú vrstvu rúžu, aby na fotkách priam žiarili. Prvé kolo fotenia absolvujete s hosťami, ktorí si od začiatku svadby neželajú nič iné, len fotku s mladomanželmi na pamiatku. Takú fotku im urobí aj fotograf, no vy im dáte viac: splníte ich želanie a obdarujete ich fotkou, na ktorú nebudú čakať mesiace, pretože ju dostanú za pár sekúnd a odnesú si ju domov ako darček. Dokonca si ju môžu poslať z fotobúdky priamo na mail v digitálnej forme a zdieľať ju s rodinou a priateľmi.

A teraz to najlepšie: neobdarujete len hostí, ale aj seba. Každý hosť odchádza z fotokútika s dvoma kópiami fotky, aby vám mohol jednu z nich nalepiť do fotoalbumu a napísať k nej venovanie. Vďaka tomu vznikne kniha plná milých odkazov a originálnych fotiek, ktoré si budete aj po rokoch radi čítať.

Fotokniha s fotkami z fotobúdky a prianím od hostí, nezabudnuteľný svadobný program

Zábava sa nekončí, každý hosť to roztočí 🥳

Mysleli ste si, že je to všetko? Ani zďaleka nie, pretože sme ešte len v prvej polovici fotenia, hostia sa tešia z pekných fotiek a všade panuje dobrá nálada. Prichádza ďalšie tanečné kolo, pri ktorom to všetci rozbalia a parket sa otriasa v základoch. Ten, kto už nevládze zvŕtať sa na parkete, si odskočí „oddýchnuť“ do fotokútika. No náš oddych vyzerá inak, pretože je plný smiechu a srandy. Nastupujú zábavné rekvizity a uletené pózy, vďaka ktorým si hostia urobia originálne fotky na pamiatku. Teraz sa už vo fotokútiku nič neorganizuje, teraz platí naše motto: „Len sa bavte!

Vďaka fotobúdke nemusíte vymýšľať súťaže či hry, pretože o program sa postaráme my. Potrebujete sa vytratiť na portrétové fotenie? Nech sa páči, nikto si to nevšimne a hlavne sa nikto nebude nudiť. Nikomu nenapadne hľadať nevestu so ženíchom a neostane tak priestor pre trápne ticho, pretože fotenie vo fotokútiku stále beží. A než skončí, je na programe čepčenie, vďaka čomu sme úspešne ukončili misiu „zábava pre hostí“ a teraz nasleduje párty do rána bieleho. Nikto sa nenudil, všetci majú nezabudnuteľné spomienky z fotenia a domov odchádzajú s originálnym darčekom, fotkou s mladomanželmi. Obdarovali ste hostí aj seba, pretože už na druhý deň si môžete prelistovať fotoknihu plnú fotiek a prianí od hostí. Navyše od nás dostanete všetky fotky v digitálnej podobe, takže ani o jednu fotku neprídete a budete sa ešte roky baviť na pózach, ktoré hostia stvárali vo fotokútiku, kým ste tam neboli.

Vymyslieť nezabudnuteľný svadobný program nie jadrová fyzika, no je to oriešok, ktorý treba rozlúsknuť. Ak ste na nejakej svadbe zažili nudu tak viete, čomu chcete zabrániť. Pripravte pre svojich hostí program, ktorý bude nielen zábavný a originálny. Bude tiež darom pre každého z vás a všetci získate nezabudnuteľné spomienky.