Skip to content Skip to footer

Nezabudnuteľná oslava v Starej Ľubovni

Stará Ľubovňa je krásne mesto na Slovensku, ktoré sa pýši bohatým kultúrnym dedičstvom a živou komunitou. Nedávno sme mali to potešenie byť súčasťou oslavy narodenín pani Jozefíny, ktorá svoje životné jubileum oslávila veľkolepo a rovno dvakrát. Oslava bola plná tanca, vzrušujúcich vystúpení, skvelej atmosféry a množstva zábavy, a to aj vďaka vysmiatej fotobúdke.

Zábavu odštartovalo vystúpenie Baila Magic Ladies, ktoré udalo tón zvyšku večera. Ich energia bola nákazlivá a publikum si nemohlo pomôcť a tancovalo spolu s nimi. Nasledovala škola tanca a skvelá zábava na parkete. Ďalším bodom programu bolo vystúpenie folklórnej tanečnej a speváckej skupiny FS Ľubovňan, ktorá svojim vystúpením jednak ohúrila, ale aj dojala hostí. K vystúpeniu sa pridali aj členovia rodiny oslávenkyne, čo pridalo na sile celého zážitku. Nakoniec sa pridali aj hostia a tancovalo sa vo folklórnom duchu a vo výbornej nálade.

Medzi jednotlivými vystúpeniami sa hostia striedali v našej fotobúdke. Bola hitom medzi deťmi aj dospelými a my sme sa výborne bavili pri zachytávaní spomienok, ktoré si budú hostia uchovávať ešte dlhé roky. Na želanie pani Jozefíny sme pripravili fotoknihu zladenú s témou oslavy, do ktorej hostia lepili fotografie a písali svoje srdečné priania. Fotku si každý hosť odniesol domov na pamiatku, a tak všetci odchádzali z oslavy s krásnym darčekom plným spomienok.

Biela fotokniha s kvetmi, ručne maľovaný album s nápisom Jozefína, ružové kvety a zelené listy.

Spolupráca s Jozefínou bola absolútnym potešením. Bola komunikatívna, priateľská a presne vedela, čo chce. Veľmi nám to uľahčilo prácu a boli sme radi, že sme mohli prispieť k tomu, aby sa jej narodeninová oslava stala nezabudnuteľnou.

Na záver možno povedať, že podujatie v Starej Ľubovni malo obrovský úspech a my sme boli nadšení, že sme mohli byť jeho súčasťou. Vystúpenia boli fantastické, atmosféra skvelá a fotenie v našom fotokútiku ešte viac umocnilo celkový zážitok. Chceli by sme poďakovať Jozefíne za to, že nám dala príležitosť byť súčasťou jej výnimočného dňa, a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s ňou a možno aj práve s vami.