Skip to content Skip to footer

Oslava v Poprade plná energie a prekvapení

V meste Poprad, v príjemnom prostredí reštaurácie Zámoček v Matejovciach, sa uskutočnila jedinečná oslava plná energie a prekvapení. Celý večer sa niesol v duchu radosti, tanca a smiechu, a to všetko z dôvodu významného životného jubilea – 60. narodenín oslávencov, Chrisa. Oslava v Poprade však skrývala nejedno prekvapenie.

Nový začiatok pre Chrisa a Žanetku 🤵🏻‍♂️❤️👰🏻

Oslava však neskrývala len radostnú oslavu narodenín. Pre Chrisa a Žanetku, hlavných aktérov večera, to bol moment, kedy sa s rodinou podelili o novinku a oznámili im, že sú manželia. Zámoček v Matejovciach sa v tento špeciálny večer premenil na miesto dvojnásobnej radosti a plesu. Atmosféra bola nasiaknutá pozitívnou energiou a úsmevami všade navôkol a novomanželia si svoj večer naplno užívali.

Fotobúdka na oslave = centrum zábavy 🥳

Jedným z najväčších hitov večera sa stala fotobúdka. Fotokútik sa stal centrom zábavy pre všetkých hostí. Deti a dospelí sa vystriedali pred objektívom, vytvárali zábavné a nezabudnuteľné momentky. Tabuľky s nápismi dodali fotkám ešte viac originality, vďaka čomu vznikali smiešne i veselé zábery.

 

Celý večer nebol len o oslave životného jubilea. Bol to čas, kedy sa stretli priatelia a rodina, aby spoločne zažili nezabudnuteľné okamihy. Oznámenie manželstva a všetky prekvapenia zanechali nevymazateľnú stopu v srdciach všetkých prítomných. Táto oslava v Poprade bola nielen plná energie a prekvapení, ale aj lásky a šťastia.

Fotokniha plná želaní 📖

No a teraz prichádza na rad ďalšie prekvapenie večera a dar pre novomanželov – fotokniha plná lásky a prianí. Hostia mohli lepiť svoje originálne fotky do tejto špeciálnej knihy a doplniť ich o svoje vlastné priania pre Žanetku a Chrisa. Fotokniha sa postupne napĺňala veselými fotkami a dojemnými slovami, vytvárajúc tak jedinečný dar pre oslávencov.

Ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou tohto výnimočného dňa dvoch sympatických a energických ľudí. Žanetka a Chris, prajeme vám veľa lásky a radosti do spoločných dní – nech sú aspoň také veselé, ako bol deň vašej výnimočnej oslavy 🤗