Skip to content Skip to footer

Zážitková Poľsko-Slovenská svadba

V krásnych priestoroch prešovskej Koňarne, ktorá sa podobá tradičnej stodole, sa uskutočnila jedinečná poľsko-slovenská svadba, plná radosti, zábavy a nezabudnuteľných chvíľ. Komunikácia bola miestami vtipná, no v zábave a smiechu niet jazykových bariér a fotobúdka nám to na tejto svadbe ukázala v plnej kráse.

Fotokútik sa stal živým centrom svadobnej zábavy, kde sa stretli mladší i starší hostia. Ani nevesta so ženíchom si nenechali ujsť príležitosť na spoločné fotenie. Dokonca sa jeden z družbov postaral o neobyčajnú fotku, keď sa obliekol do plaviek Borata. Takéto chvíle nám pripomínajú, že svadba je časom, kedy sa nebojíme byť sami sebou a rozosmiať seba i hostí do sýtosti. Družba v plavkách nakoniec vbehol do sály plnej hostí, kde si za svoj výstredný model plaviek vyslúžil od hostí aplaus a výbuch smiechu. Jeho odvážny kúsok zanechal po sebe nezabudnuteľnú fotku, ktorá sa stala hitom večera.

Trendové okuliare sú svadobným hitom

Atmosféra na svadbe bola naozaj nezabudnuteľná. Táto kombinácia poľskej a slovenskej kultúry vytvorila jedinečnú symbiózu, ktorá priniesla do Koňarne nový rozmer. Ako sme mohli očakávať, svadba bola plná lásky, radosti a eufórie, ktorá sa odrážala v úsmevoch a pózach hostí. Aj trendové fotenie s okuliarmi bolo hitom večera. Okuliare dodali všetkým účastníkom svadby jedinečný vzhľad a vďaka nim vznikalo aj skvelé video, ktoré nájdete na našom Instagrame a Tik-Toku.

Fotokniha na svadbe nesmie chýbať

Fotobúdka sa však nestala iba miestom zábavy a veselých momentov. Mladomanželom sme pripravili krásny svadobný fotoalbum zladený s témou svadby, kde mohli hostia napísať svoje priania a nalepiť vtipné fotky. Tento album sa stal neoceniteľnou pamiatkou, ktorú si mladomanželia budú môcť prezerať aj po rokoch a s nostalgickým úsmevom si spomenú na tento nádherný deň.

Ale to nie je všetko, pretože ani hostia neodišli zo svadby s prázdnymi rukami. Po návrate domov sa tešili z originálneho darčeka – fotografie, ktorú si odniesli z fotobúdky. Táto malá pozornosť im pripomenie, že ich účasť na svadbe bola dôležitá a cenná.

Poľsko-slovenská svadba v Prešove sa aj vďaka fotobúdke stala skutočným zážitkom. Atmosféra plná radosti, lásky a smiechu sa nesie v srdciach všetkých hostí. A práve táto jedinečná zmes kultúr a tradícií vytvorila nezabudnuteľné spomienky, ktoré budú hosťom ešte dlho robiť radosť. Pretože v zábave a smiechu nie sú jazykové bariéry, čo potvrdila aj fotobúdka na tejto svadbe.

Presvedčte sa o tom, že fotobúdka je garanciou zábavy na svadby, plesy i oslavy.