Skip to content Skip to footer

Svadobná fotobúdka na Liptove

V poslednú augustovú sobotu som mal tú česť byť svedkom jednej z najúžasnejších svadobných slávností, aké som kedy zažil. V krásnom prostredí Koliby Gréta sa stretli dve kultúry, keď si nevesta Anička z Čiech vzala ženícha Samuela zo Slovenska. Táto svadba však nebola len o spojení dvoch krajín a kultúr, ale aj o radosti a nezabudnuteľných chvíľach strávených spoločne. Pri tom všetkom nesmela chýbať ani svadobná fotobúdka na Liptove, náš FotoCorner.

Na brehu Liptovskej Mary

Svadobný priestor, ktorý sa rozkladal pri tichých brehoch malebnej vodnej priehrady Liptovská Mara, bol ako stvorený pre túto jedinečnú slávnosť. Koliba Gréta okúzľovala všetkých svojou autentickou atmosférou a nádherným interiérom, ktoré celému podujatiu dodávali nezameniteľný punc. A čo by to bola za svadobnú oslavu bez výborného jedla? Hostia mali možnosť ochutnať lahodné pokrmy, ktoré spájali chuťové lahôdky oboch krajín. Táto inovatívna kombinácia českých a slovenských kulinárskych tradícií bola príjemným prekvapením, ktoré si hostia náramne pochutnávali.

Garantovaná zábava vo fotokútiku

Jedným z vrcholov večera bola samozrejme naša FotoCorner fotobúdka. Hostia už na prvý pohľad prijali výzvu dfotiť sa vo fotobúdke a vstúpili tak do sveta smiechu a nekončiacej zábavy. Rekvizity, ktoré boli pripravené, priniesli so sebou dávku originality a kreativity. Od klobúkov, okuliarí až po vtipné nápisy, hostia mali nekonečné možnosti, ako vytvoriť unikátne spomienky pre seba i mladomanželov.

Všimol som si, že hostia sa bez ohľadu na vek hrnuli do fotobúdky so zápalom mládežníkov. Starí rodičia sa smiali spolu so svojimi vnúčatami, priatelia z detstva sa spolu zasnívali do rôznych postáv a dokonca aj tie tichšie povahy sa nechali uniesť vlnou veselých chvíľ. Bolo to akoby rekvizity prelomili všetky bariéry a spájali ľudí do jednej veľkej veselej rodiny. Svadobný fotokútik je jednoducho miestom, ktoré zaujme každého a neostane bez povšimnutia.

Fotokniha nesmie chýbať

Vo fotokútiku nesmela chýbať ani fotokniha, ktorú hostia zaplnili fotkami a milými prianiami pre mladomanželov. Okrem zapĺňania albumu originálnymi fotkami bola svadba naplnená ďalšími zábavnými aktivitami, ktoré hostia s radosťou využili. Tanec a spev, krik a smiech, všetko sa miešalo v jedinečný spoločný zážitok. Bolo nádherné vidieť, ako sa ľudia nechávajú unášať radosťou a spoločne oslavujú lásku, ktorá spojila Aničku a Samuela.

Komunikácia s mladým párom nebola ničím menším ako stretnutím s dvomi milými a rodostnými ľuďmi. Ich úprimnosť, srdečnosť a zlatá povaha niesli v sebe príbeh lásky a úsmevov. Bolo cítiť, že sa k sebe navzájom vzájomne pritiahli nielen náklonnosťou, ale aj spoločným zmyslom pre humor a zábavu.

Na tejto nezabudnuteľnej svadbe som sa cítil ako svedok viac než len obyčajného svadobného obradu. Bola to skutočná oslava života, radosti a lásky, ktorá spájala dve odlišné kultúry. FotoCorner, svadobná fotobúdka na Liptove v Kolibe Gréte, s jej autentickou atmosférou a nádherným interiérom, bola ideálnym miestom na túto svadbu. A pri pohľade na malebnú Liptovskú Maru sa nám naskytol pohľad, ktorý krášlil okolie.

Ženích a nevesta, Anička a Samuel, pózujú v svadobnej fotobúdke na Liptove.

Fotobúdka, pri ktorej sme si všetci užívali nekonečné chvíle zábavy, bola akoby odrazom celej atmosféry tohto dňa – plná úsmevov, farieb a veselých momentov. Bol to priestor, kde sa nielen novomanželia Anička a Samuel, ale aj všetci hostia, bez ohľadu na vek, zblížili a vytvorili si spomienky na celý život. A nielen tento moment, ale celý život môžeme vnímať ako príležitosť na tvorbu vzácnych spomienok, ktoré nám budú sprevádzať počas nášho putovania. Aničke a Samkovi prajeme do spoločného života nespočetne veľa úsmevov a zábavných fotiek, ktoré ich osobnosť a vzťah dokonale vystihujú 🤗