Skip to content Skip to footer

V TIPOSe nechýbala fotobúdka

V nedeľu 14. apríla boli bratislavské ulice plné energie nielen preto, že horúce a slnečné počasie vylákalo von všetkých domasedov. Konal sa totiž Národný beh Devín-Bratislava, ktorý už tradične odštartoval v Devíne pod hradom. 11,6 km vzdialený cieľ sa nachádzal na nábreží Dunaja na Námestí Ľ. Štúra. Zázemie pretekov na Hviezdoslavovom námestí bolo rušné, pretože okrem stagu sa tu nachádzali aj stánky partnerov. Hlavným z nich bol počas 76. ročníka behu TIPOS, a v TIPOSe nechýbala fotobúdka, ktorá sa stala miestom radosti a smiechu.

Fotobúdka zdokumentovala úspechy 🏆

Keď účastníci prebehli cieľovou páskou, na Hviezdoslavovom námestí ich čakalo zázemie so stánkami partnerov podujatia. Stredobom pozornosti bolo pódium so stupienkami víťazov, no vyskúšať si mohli aj škálu aktivít. Medzi týmito atrakciami bol aj stánok TIPOSu, v ktorom čakala fotobúdka, aby zachytila nezabudnuteľné momenty hrdosti.

Športovci a zástupcovia zo Slovenského olympijského tímu, vrátane športovcov ako Adam Žampa, Matej Tóth, Jana Dukátová, Matej Beňuš, Elena Kaliská a Zuzana Rehák-Štefečeková, oživili udalosť svojou prítomnosťou. Bežci, ale aj nadšenci a fanúšikovia mali možnosť odfotiť sa s reprezentantmi slovenského športu, pretože v TIPOSe nechýbala fotobúdka. Zúčastniť sa mohli tiež autogramiády s uznávanými športovými osobnosťami. Okrem iného pripravil Slovenský olympijský výbor pestrý program pre deti i dospelých. O kultúrny program sa postaral FS Gymnik, ktorý folklórnym vystúpením dodal podujatiu národný ráz.

Pre mnohých sa fotobúdka stala príležitosťou na vytvorenie nezabudnuteľné spomienky, ktorá im bude pripomínať účasť a úspech na tomto behu. Fotobúdka opäť raz poskytla zábavný a interaktívny spôsob, ako si pripomenúť tento „sviatok športu“. Po celý deň prevládala atmosféra športového ducha a priateľstva, zvýraznená motom udalosti: „Nech radosť zo športu zvíťazí“. Okrem iného bol Národný beh Devín-Bratislava prvou lastovičkou a pripomienkou, že už o 100 dní sa uskutočnia Letnéh olympijske hry v Paríži. Keď slnko zapadlo nad ďalším úspešným ročníkom Národného Behu Devín-Bratislava, účastníci odchádzali s milými spomienkami a pocitom úspechu, s netrpezlivým očakávaním ďalšej príležitosti obuť si bežecké tenisky a prijať nové výzvy.