Skip to content Skip to footer

Všetko najlepšie k narodeninám, Barbi!

Len nedávno sme boli súčasťou veľkolepej oslavy v hoteli Albrecht v Bratislave, ktorá bola venovaná Barbare a jej 30. narodeninám. Všetko najlepšie k narodeninám, Barbi!

Hostia sa výborne bavili, tancovali a smiali sa do noci. Jedným z vrcholov večera bola fotobúdka, ktorá bola už tradične miestom smiechu a radosti. Od chvíle, keď sa fotobúdka spustila, si hostia užívali každú minútu strávenú pred objektívom. Striedali sa pózy, grimasy a rekvizity – klobúky, tabuľky i rôzne vtipné doplnky. Oslávenkyni na tvári nechýbal úsmev a svojou dobrou náladou dokázala nakaziť aj ostatných hostí. Atmosféra bola taká uvoľnená a priateľská, ako to už v našej fotobúdke býva.

Fotokniha nemohla na oslave chýbať  📸📔

V rámci fotobúdky sme mali pripravenú aj fotoknihu, do ktorej hostia mohli nalepiť svoje fotky a napísať milé priania pre Barbaru. Táto fotokniha sa stala vzácnou pamiatkou, ktorá Barbi bude pripomínať tento dôležitý deň aj v nasledujúcich rokoch. Pre hostí bola fotobúdka nielen miestom zábavy, ale aj originálnym spôsobom, ako odísť s nezabudnuteľným darčekom – fotkou, ktorá im bude pripomínať tento veselý večer. Barbi tak zabila dve muchy jednou ranou: pripravila hosťom nielen originálny program, ale aj originálny darček. Zároveň obdarovala aj seba, pretože tým najlepším darom pre ňu samu je fotokniha plná fotiek a gratulácií. Všetko najlepšie, Barbi!

Atmosféra oslavy 30. narodenín Barbary v hoteli Albrecht bola úžasná. Hostia si tento večer náramne užili a veľkolepo oslávili významný miľník v živote ich priateľky, sestry a dcéry. Veselé chvíle a nezabudnuteľné zážitky určite zanechajú vo všetkých účastníkov trvalú stopu, najmä keď sa i po rokoch pozrú na originálnu fotku z oslavy, ktorá ich opäť rozosmeje. A fotobúdka? Tá bola tým „pravým orechovým“, čo dodalo oslave šmrnc a šťavu. Fotobúdka je pre oslavu narodenín ideálnym spôsobom, ako hostí zabaviť a zároveň zachytiť všetky známe tváre vašich priateľov a rodiny. Zachytiť emócie, radosť a narodeninovú atmosféru nie je pre nás nijakým problémom, práve naopak – máme to v malíčku a môžete sa na nás spoľahnúť. Neváhajte nám napísať, radi vám povieme viac a na základe našich skúseností vám radi poradíme.